Počasí na Březové

Fultextové vyhledávání

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29
Pozvánka na 3. zasedání Zastupitelstva města Březová (29.4.2024)
30
Náborová akce PČR KŘP KVK - Fyzické testy na nečisto DUBEN 2024
STAVĚNÍ MÁJE A PÁLENÍ ČARODEJNIC
1 2 3 4 5
6 7 8 9
Filmové představení ke Dni matek
10 11 12
13
SPOLUPRÁCE SE SPOLEČNOSTÍ ČEZ
14 15
ČESKÝ DEN PROTI RAKOVINĚ
16
ČESKÝ DEN PROTI RAKOVINĚ
17 18
Březovák Fest 2024
LOBEZSKÝ TYDÝT 2024
19
20 21 22 23
BŘEZOVSKÁ SENIORSKÁ DESÍTKA 2024
24 25 26
27
Zastupitelstvo města Březová - 27.5.2024
28 29 30 31
KÁCENÍ MÁJKY 2024
1 2
MEZINÁRODNÍ DEN DĚTÍ 2024

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Kultura, sport, volný čas > Březovský lístek > Výsledky

Výsledky

Březovský lístek 2023

KATEGORIE 7 – 10 let:
Jednotlivci
1. místo Ngoc Ha Vu (Hanička)
2. místo Viktorie Mrnuštíková, Nella Kydlíčková
3. místo Elen Hokešová
Postupy: Ngoc Ha Vu – vystoupení: Chebské trhy
                Dominik Vít – soutěž Karlovarský skřivánek
Skupiny
1. místo žáci II. ZŠ Habartov
 
KATEGORIE 11 – 15 let:
Jednotlivci
1. místo Lucie Bezecná
2. místo Kateřina Šmídová
3. místo Ester Hamáková
Postupy: Lucie Bezecná – vystoupení: Rudolecký kotlík, soutěž BRÁNA 
 
KATEGORIE 16 – 20 let:
1. místo Karin Wagnerová
2. místo Tereza Hoblová
3. místo Patrik Lerich
Postupy: Karin Wagnerová – za absolutního vítěze: poukaz Camp Česko zpívá 2023

 


 

Březovský lístek 2022

KATEGORIE 7-10 LET
1. MÍSTO – Tereza Jelínková
2. MÍSTO – Hanička (Ngoc Ha Vu)
3. MÍSTO – Lea Dandová, Klára Šimkaninová

KATEGORIE 11-15 LET
1. MÍSTO – Anna Mudrá
2. MÍSTO – Karin Wagnerová
3. MÍSTO – Lucie Bezecná

KATEGORIE 16-20 LET
1. MÍSTO – Duo Tereza Hoblová a Václav Eduard Štercl
2. MÍSTO – Eliška Lieblová
3. MÍSTO – Kateřina Vašáková

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ – Anna Mudrá

POSTUPY:
Zlatá struna Plzeň – Petr Čarný
Karlovarský skřivánek – Tereza Jelínková, Hanička (Ngoc Ha Vu), Kristina Tauerová

VYSTOUPENÍ:
Rudolecký kotlík – Kristýna Smolíková
Karlovarské vánoční trhy - Tereza Jelínková, Ester Hamáková, Karin Wagnerová
Chebské vánoční trhy - Lucie Bezecná

_________________________________________________________

Březovský lístek 2021

KATEGORIE 7-10 LET
1. MÍSTO – Kubínová Ester
2. MÍSTO – Dandová Lea
3. MÍSTO – Šindelková Alexandra

KATEGORIE 11-15 LET
1. MÍSTO – Kerulová Šárka
2. MÍSTO – Aneta Weinlichová
3. MÍSTO – Šejbová Nika

KATEGORIE 16-20 LET
1. MÍSTO – Horčicová Lucie
2. MÍSTO – Lieblová Eliška
3. MÍSTO – Svobodová Adéla

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ – Šárka Kerulová

POSTUPY:
Česko Zpívá – Lucie Horčicová, Aneta Weinlichová, Eliška Lieblová
Zlatá struna Plzeň – Šárka Kerulová
Karlovarský skřivánek – Ester Kubínová

VYSTOUPENÍ:
Folky Tonk – Lucie Horčicová
Folkové ohře – Šárka Kerulová
Rudolecký kotlík – Šárka Kerulová
Festiválek na konci světa – Šárka Kerulová