Počasí na Březové

Fultextové vyhledávání

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
ČIŠTĚNÍ ŘEKY OHŘE 2024
6
Setkání harmonikářů Březová 2024
ČIŠTĚNÍ ŘEKY OHŘE 2024
7
ČIŠTĚNÍ ŘEKY OHŘE 2024
8 9 10 11 12 13
KAMENICKÁ PRAKIÁDA
14
15 16 17 18 19 20
Zájezd na muzikál TROJA
21
Jarní koncert v kapli Březová
22 23 24 25 26 27 28
29 30
Náborová akce PČR KŘP KVK - Fyzické testy na nečisto DUBEN 2024
STAVĚNÍ MÁJE A PÁLENÍ ČARODEJNIC
1 2 3 4 5

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Kultura, sport, volný čas > Březovský lístek > Výsledky

Výsledky

Březovský lístek 2023

KATEGORIE 7 – 10 let:
Jednotlivci
1. místo Ngoc Ha Vu (Hanička)
2. místo Viktorie Mrnuštíková, Nella Kydlíčková
3. místo Elen Hokešová
Postupy: Ngoc Ha Vu – vystoupení: Chebské trhy
                Dominik Vít – soutěž Karlovarský skřivánek
Skupiny
1. místo žáci II. ZŠ Habartov
 
KATEGORIE 11 – 15 let:
Jednotlivci
1. místo Lucie Bezecná
2. místo Kateřina Šmídová
3. místo Ester Hamáková
Postupy: Lucie Bezecná – vystoupení: Rudolecký kotlík, soutěž BRÁNA 
 
KATEGORIE 16 – 20 let:
1. místo Karin Wagnerová
2. místo Tereza Hoblová
3. místo Patrik Lerich
Postupy: Karin Wagnerová – za absolutního vítěze: poukaz Camp Česko zpívá 2023

 


 

Březovský lístek 2022

KATEGORIE 7-10 LET
1. MÍSTO – Tereza Jelínková
2. MÍSTO – Hanička (Ngoc Ha Vu)
3. MÍSTO – Lea Dandová, Klára Šimkaninová

KATEGORIE 11-15 LET
1. MÍSTO – Anna Mudrá
2. MÍSTO – Karin Wagnerová
3. MÍSTO – Lucie Bezecná

KATEGORIE 16-20 LET
1. MÍSTO – Duo Tereza Hoblová a Václav Eduard Štercl
2. MÍSTO – Eliška Lieblová
3. MÍSTO – Kateřina Vašáková

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ – Anna Mudrá

POSTUPY:
Zlatá struna Plzeň – Petr Čarný
Karlovarský skřivánek – Tereza Jelínková, Hanička (Ngoc Ha Vu), Kristina Tauerová

VYSTOUPENÍ:
Rudolecký kotlík – Kristýna Smolíková
Karlovarské vánoční trhy - Tereza Jelínková, Ester Hamáková, Karin Wagnerová
Chebské vánoční trhy - Lucie Bezecná

_________________________________________________________

Březovský lístek 2021

KATEGORIE 7-10 LET
1. MÍSTO – Kubínová Ester
2. MÍSTO – Dandová Lea
3. MÍSTO – Šindelková Alexandra

KATEGORIE 11-15 LET
1. MÍSTO – Kerulová Šárka
2. MÍSTO – Aneta Weinlichová
3. MÍSTO – Šejbová Nika

KATEGORIE 16-20 LET
1. MÍSTO – Horčicová Lucie
2. MÍSTO – Lieblová Eliška
3. MÍSTO – Svobodová Adéla

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ – Šárka Kerulová

POSTUPY:
Česko Zpívá – Lucie Horčicová, Aneta Weinlichová, Eliška Lieblová
Zlatá struna Plzeň – Šárka Kerulová
Karlovarský skřivánek – Ester Kubínová

VYSTOUPENÍ:
Folky Tonk – Lucie Horčicová
Folkové ohře – Šárka Kerulová
Rudolecký kotlík – Šárka Kerulová
Festiválek na konci světa – Šárka Kerulová