Počasí na Březové

Fultextové vyhledávání

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
25
Pozvánka na 6. zasedání Zastupitelstva města Březová (25.9.2023)
26
Mezinárodní den seniorů "Léčba smíchem"
27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7
PODZIMNÍ BŘEZOVSKÝ CYKLOVÝŠLAP (7.10.2023)
8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20
Podzimní burza dětského oblečení 2023
21
Podzimní burza dětského oblečení 2023
Krajská výstava chovatelských organizací Karlovarského kraje na Kostelní Bříze
22
Podzimní burza dětského oblečení 2023
23
GRAFOLOGIE 2
24 25
Travesti Show DIVOKÉ KOČKY
26 27 28
Očkování psů proti vzteklině 2023
HALLOWEEN PÁRTY PRO DOSPĚLÉ (RESTAURACE KD BŘEZOVÁ)
29
30
Pozvánka na 7. jednání Zastupitelstva města Březová (30.10.2023)
31
Halloween pro děti
1 2
PAMÁTKA ZESNULÝCH 2023
3 4 5

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Město Březová > Novinky > Letošní adventní a vánoční čas bude bohužel bez společenských akcí

Letošní adventní a vánoční čas bude bohužel bez společenských akcí



Letošní rok je celý poznamenán nepříznivou situací spojenou s probíhající epidemií COVIDu-19, nejinak je tomu bohužel i v oblasti kultury, sportu a společenského dění v našem městě.

I blížící se adventní čas a vánoční svátky budou muset bohužel proběhnout za přísných protiepidemických opatření a z tohoto důvodu jak na základě opatření Vlády ČR, tak i na základě rozhodnutí krizového štábu města se u nás ve městě neuskuteční žádná z tradičních či nových akcí.

Jednou z prvních adventních akcí s dlouhou tradicí měla být 1. Adventní neděle na kamenické kapli v neděli 29. listopadu. I když se letos neuskuteční akce s hudebními vystoupeními či požehnáním adventnímu věnci, i tak mohou návštěvníci ke kapličce zavítat na pěší procházku a shlédnout její vánoční výzdobu. Kaple bude zpřístupněna po celý den. Samozřejmě je nutné dodržovat všechna platná protiepidemická nařízení a opatření.

V prostorách Kulturního domu se akce, jako jsou předvánoční posezení se seniory, vánoční besídky mateřských škol, divadelní představení Lupínku či vánoční koncerty uskuteční v nových termínech v prosinci roku 2021. Stejně tak tradiční mikulášská nadílka, která vždy probíhala na náměstí a dále v prostoru „Na Výsluní“.

Po desítkách let každoroční tradice se bohužel letos poprvé neuskuteční ani Setkání občanu
u vánočního stromu 24. prosince 2020. Vzhledem k aktuální situaci bohužel nelze nijak organizačně zajistit dodržování platných opatření a nařízení tak, aby bylo tradiční štědrovečerní setkání možné.