Počasí na Březové

Informace o lednovém jednání ZM
Masopust Březová 2024
Valentýnský turnaj párů
Evropský den obětí trestných činů
Program 1. řádného zasedání Zastupitelstva města Březová
Talk show "Nemáš pravdu drahá/ý"

Horní menu

Úvod > Město Březová > Novinky > AKTUÁLNÍ INFORMACE Z KRIZOVÉHO ŠTÁBU MĚSTA

AKTUÁLNÍ INFORMACE Z KRIZOVÉHO ŠTÁBU MĚSTA

Dne 14. 4. 2020 v 10.00 hodin zasedl krizový štáb města Březová a zabýval se současným stavem nouze, vyhlášeným Vládou ČR:

• Krizový štáb prodloužil zákaz docházky dětí v obou školkách ve městě, tj. prodloužení uzavření provozu Mateřské školy, Komenského 11 a Mateřské školy, Smetanova 218 do doby otevření Základních škol Vládou ČR.
  • Starosta seznámil přítomné členy štábu s informací, že mu byl Krajskou hygienickou stanicí nahlášen 1 nakažený občan Březové
  • Při zahájení provozu mateřských škol a základní školy budou objekty dezinfikovány dle plánu (po obdržení nového ozonéru). Dezinfikaci budou provádět březovštví hasiči.
  • Ve vestibulu úřadu je instalován strom, na který jsou k volnému odběru každý den doplňovány bavlněné roušky, které se šijí v prostorách Kulturního domu
  • p. M. Lukáš navštívil několikrát zdravotní středisko, zda nepotřebují lékaři pomoci s doplněním ochranných pomůcek, p. MUDr. Heroldovi a p. Střeskové byly předány ochranné štíty.
  • Všem lékařům, školským zařízením a poště byla předána dezinfekce, ktetou město obdrželo prostřednictvím MěÚ Sokolov od Krajského úřadu Karlovarského kraje.

Zapsala: J. Kašparová