Digitální kino Admira odehrálo své 100. filmové představení

Od spuštění provozu v srpnu 2017 odehrálo digitální kino Admira v Březové k 23. únoru 2018 již 100 filmových představení. Mezi ně se kromě promítání pro veřejnost řadí i filmy a pohádky pro děti ze ZŠ, MŠ, promítání v rámci festivalu KRIMIFEST a řada dalších. Jubilejním promítnutým filmem se stala premiéra nové české komedie Věčně tvá nevěrná. Za dobu provozu (necelých 7 měsíců) navštívilo kino Admira celkem 1.834 diváků, což je v průměru cca 18,3 diváka na jedno představení. Při srovnání s republikovým průměrem 30,8 diváka na film (za rok 2017 - informace od Unie filmových distributorů) a s přihlédnutím k velikosti Březové vč. počtu obyvatel je toto statistické číslo více než dobré. Velkou část návštěvníků zároveň tvoří lidé z okolních měst a obcí.

V nejbližších dnech bude zahájeno také promítání (ne)jen pro seniory, pokračují i promítání pro děti z mateřských školek nebo se dále např. pracuje na již tradičním promítání pro matky u příležitosti květnové oslavy Dne matek.

Mgr. Michal Bedeč

vedoucí KD a MFC Březová, kina Admira