MAS Sokolovsko - Obnova reliktů zaniklých obcí Slavkovského lesa

Obnova reliktů zaniklých obcí Slavkovského lesa

Přečíst »29.3.2018  

Místní akční skupina Sokolovsko o.p.s.

Místní akční skupina Sokolovsko o.p.s.

MAS Sokolovsko vyhlašuje Výzvu č. 8 v rámci 20. kola příjmu PRV k předkládání žádostí o dotaci z Programu rozvoje venkova ČR na období 2007-2013, osy IV. LEADER, opatření IV.1.1 a IV.1.2. – Strategický plán LEADER MAS Sokolovsko. Více informací viz. příloha.

Přečíst »15.1.2014  

"Snadněji přes překážky k podnikání"

"Snadněji přes překážky k podnikání"

"Snadněji přes překážky k podnikání" je vzdělávací projekt z programu OPVK.

Přečíst »23.8.2013  

Leader MAS Sokolovsko 1/2013 - časopis

Leader MAS Sokolovsko 1/2013 - časopis

Časopis Leader MAS Sokolovsko. První číslo roku 2013.

Přečíst »17.4.2013  

MAS Sokolovsko vyhlašuje výzvu č.7 v rámci 19. kola příjmu PRV

MAS Sokolovsko vyhlašuje výzvu č.7 v rámci 19. kola příjmu PRV

k předkládání žádostí o dotaci z Programu rozvoje venkova ČR na období 2007-2013, osy IV. LEADER, opatření IV.1.1. a IV.1.2. - Strategický plán LEADER MAS Sokolovsko v následujících oblastech podpory (tzv. Fichích)...... viz. příloha

Přečíst »4.4.2013  

MAS Sokolovsko usiluje o cesty pro cyklisty ve Slavkovském lese

MAS Sokolovsko usiluje o cesty pro cyklisty ve Slavkovském lese

Nezisková organizace MAS Sokolovsko získala dotaci na vylepšení cyklistických cest ve Slavkovském lese. Konkrétně jde o projektování rekonstrukcí/výstavby cykloturistických cest a o navržení cyklotras po Slavkovském lese a tamějších zaniklých obcích.
Veškeré informace o projektu najdete na webové stránce MAS Sokolovsko (tisková zpráva, mapa).

Cyklostezky po zaniklých obcích Slavkovského lesa a napojení na systémy v sokolovské kotlině
MAS Sokolovsko o.p.s. v současné době realizuje projekt, jehož cílem je vylepšit cykloturistické cesty mezi Sokolovskou pánví a Slavkovským lesem a v samotném Slavkovském lese. Výstupem projektu však nebudou žádné stavební práce, ale projektové dokumentace na rekonstrukci a výstavbu cest. Zvláštní zřetel je při plánování brán na zaniklé obce Slavkovského lesa. Záměrem projektu je přivést cyklisty po bezpečných cestách z cyklostezky Ohře do Slavkovského lesa (nejen) k zaniklým obcím a třeba až do Mariánských Lázní.Projekt je v současné době (1/2012) rozpracovaný. Již existuje návrh cyklotras, který je v souladu se záměry Klubu českých turistů (odkaz na mapku je uveden níže). V současné době probíhají jednání s vlastníky pozemků. Dle výsledků jednání bude určeno, které cesty budou projektově zpracovávány.

Pomozte nám zjistit více informací o potřebách cyklistů a odpovězte na dotazník, děkujeme! (dotazník je anonymní a otázky nemusíte nutně zodpovídat všechny)

Vyplňte prosím dotazník k projektu cyklostezek!

* DOTAZNÍK
* Návrh cyklotras 2/2012
* Informační leták
* Webové stránky projektu
* Kontaktní e-mail: mas.sokolovsko@volny.cz

Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj a Regionálního operačního programu Severozápad - www.nuts2severozapad.cz.  
Přečíst »15.2.2012  

Obnova reliktů zaniklých obcí Slavkovského lesa - ANKETA

Obnova reliktů zaniklých obcí Slavkovského lesa - ANKETA

Vyjádřete se prosím k probíhajícímu projektu, který je zaměřen na památky po zaniklých obcích Slavkovského lesa. Váš názor může ovlivnit např. seznam pamětihodností, které budou do projektu zahrnuty. Informace o projektu a dotazník nalezntete: http://mas-sokolovsko.eu/projekty/obnova-reliktu/

Přečíst »26.10.2011  

Informace o plánovaném projektu: Vybavení ubytovacího zařízení na p.p.č. 1350/5 v k.ú. Bublava

V rámci vyhlášené výzvy č. 5, 14. Kola přijmu PRV k předkládání žádostí o dotaci z programu ROZVOJE VENKOVA ČR na období 2007 – 2013 LEADER MAS Sokolovsko bude fyzickou osobou IČ: 88141322 zažádáno o dotační prostředky na akci „Vybavení ubytovacího zařízení na p.p.č. 1350/5 v k.ú. Bublava“

Celkové předpokládané náklady: 480 569,-Kč

Předpokládaná výše dotace: 288 341,-Kč

Popis projektu:

Záměrem projektu je nákup vybavení malokapacitního ubytovacího objektu na p.p.č. 1350/5 v k.ú. Bublava. Objekt je v současnosti ve stádiu rozestavěnosti. Předmětem bude vybavení nábytkem  (postele, skříně, komody, jídelní stoly včetně židlí, dvě kuchyňské linky včetně spotřebičů, sedačky, TV sestavy, nočními stolky), elektrospotřebiče (lednice, teplovzdušné trouby, mikrovlná trouba, digestoře, sklokeramické desky, televize) drobný materiál nejnutnější pro chod ubytovacího zařízení (nádobí, příbory, ložní prádlo, příslušenství kuchyně a další).

Přečíst »19.9.2011  

Kontaktní údaje

Máte-li na téma MAS Sokolovsko jakýkoliv dotaz či připomínku, neváhejte nás kontaktovat přes níže uvedené údaje.

Místní akční skupina Sokolovsko o. p. s.
Náměstí Míru 230
357 61 Březová

IČ: 279 62 008
E-mail: mas.sokolovsko@volny.cz
Web: www.mas-sokolovsko.eu
Tel.: 352 633 520
 

Přečíst »16.2.2011